Bitkisel İçerikli , Paraben İçermeyen Bakım Ürünleri!YesForBeauty!
 • Sepetinizde 0 adet ürün bulunmaktadır

  • AGONIST Doğal Yağ Kompleksi
  • AGONIST Doğal Yağ Kompleksi

  AGONIST Doğal Yağ Kompleksi

  19,89 ₺
  Kategori
  SAÇ BAKIMI
  Stok Kodu
  45645
  Fiyat
  16,86 ₺ + KDV

  SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

  Agonist ® Doğal Yağ Kompleksi Bitkisel İçerikli 100 ml
  Bakım Yağı

  Agonist Doğal Yağ Kompleksi; dış etkenler ile (saç boyaları, şekillendiriciler, perma, fön, toz, duman, UV gibi) zayıflamış, kurumuş, parlaklığını yitirmiş, yıpranmış ve kolay kırılan saçların onarılmasını ve folikül hücrelerinin beslenmesini, yenilenmesini destekleyen üstün bir yağ kompleksidir. Canlı, parlak, yumuşak, güçlü, kolay şekillenebilen saçlara ulaşmak için bitkisel yağlardan oluşturulmuş tamamen doğal bir formüldür. Saçın yağını-nemini dengeleyerek kepek oluşumunu önler. Saç bakımına ilaveten genel olarak cildin nem dengesini korur.

   

  Kullanılışı ve Tavsiyeler: 

  İleri Bakım Kürü: Zayıflamış, cansızlaşmış, kırılan, saç boyası ve fön nedeniyle yıpranmaya başlamış saçlarda, saç köklerinden itibaren uçlarına yeterli miktarda Agonist Doğal Yağ Kompleksi masaj yapılarak uygulanır. Yağ, bakım ihtiyacına bağlı olarak 20-30 dakika bekletildikten sonra saçlar tercihen Agonist Saç Arındırma ve Detoks Şampuanı ile yıkanır. Bu uygulama haftada 1-2 defa tekrarlanır.

  Gece Bakım Kürü: Dökülen, yüksek oranda yıpranmış saçlarda, akşam saatlerinde saç köklerinden itibaren uçlarına yeterli miktarda Agonist Doğal Yağ Kompleksi masaj yapılarak uygulanır. Yatmadan önce bone ile saçlar sarılır ve yağ kompleksinin gece boyunca folikül hücrelerine infiltrasyonu sağlanır. Sabah saçlar Agonist Saç Arındırma ve Detoks Şampuanı ile yıkanır. Bu işlem haftada 2-3 defa tekrarlanır.

  Şampuan Öncesi: Şampuanınıza ekstra bakım etkisi katmak için kuru saç derisine birkaç damla Agonist Doğal Yağ Kompleksi uygulanır. Beklemeye gerek olmadan tercihen Agonist Saç Arındırma ve Detoks Şampuanı ile saçlar yıkanır.

  Sür ve Çık: Gün içerisinde saçların canlı ve parlak görünmesi ve çevresel kirleticilerin (egzoz, duman, toz, UV, vb) yıpratıcı etkilerinden korunması amacıyla, 2-3 damla yağ, kuru veya nemli saç tellerinin uçlarına doğru uygulanır.                                                          

  Boyama Öncesi: Saç boyama işleminden iyi sonuçlar alınması, saçların sağlıklı olmasına bağlıdır. Yıpranmış ve kırılgan saçlarda boya istenilen sonucu vermeyebilir. Bu nedenle boya uygulamasından bir hafta önce 2-3 kez Agonist Doğal Yağ Kompleksi ile “İleri Bakım Kürü” uygulamak önemlidir. Bununla birlikte, saç derisine boyanın vereceği zararı ve tahrişi önlemek amacıyla boya uygulamasından 30 dakika önce, bir miktar Agonist Doğal Yağ Kompleksi saç diplerine uygulanır. Bu sayede boya ile saç derisi arasında koruyucu bir tabaka oluşması sağlanır.

   

  25 farklı bitkinin yağlarından gelen esansiyel yağ asitleri ve daha fazlası…


  Ingredients: 
  Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Oleum Pinus Sylvestris Oil, Juglans Regia Seed Oil, Myrtus Communis Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Triticum Vulgare Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Punica Granatum Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil, Urtica Dioica Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Oenothera Biennis Oil, Citrus Aurantium Dulcis Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Flower Oil, Eucalyptus Leaf Oil, Allium Sativum Bulb Oil, Laurus Nobilis Leaf Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Piper Nigrum Seed Oil, Dianthus Caryophyllus Flower Oil, Mentha Piperita Oil, Thymus Serpyllum Oil

   

  Agonist Doğal Yağ Kompleksi İtalya Chelab Laboratuvarı’nda dermatolojik olarak test edilmiştir.


  Yorum Yap

  Not: HTML'ye dönüştürülmez!
      Kötü           İyi